Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, nástroje a přístroje, symboly, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, nápoje, hudba, láska, ptáci, zvířata, muži, stavby, halloween, přístroje, zelenina, ovoce, květiny, osobnosti a lidé, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, náboženství, smajlíci a emotikony atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha apod.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Sportovní hry, Animace, Akční hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti a tak dále.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: odkazy, Dopravní značení, počítače, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry zdarma, Obrázky vlajek států světa, školství, internetové stránky, Christina Aguilera, pro dospělé, kuriozity, doporučujeme, Státní prapory států světa

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy, Sportovní, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Hry pro kluky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, humor, Casino, Nejlepší hry pro dívky, Super online flash hry, Adventní magazín, Paris Saint-Germain F.C., zábava, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, šablony dokumentů, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, dokumenty apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, sport, věda, zločin a právo, politika, lékařství, vlastnosti, umělci, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, osobnosti, nadpřirozené osoby, poruchy, přezdívky, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, psychologie, mytologie, státní správa, historie, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zeměpis, F, Jessica Simpson, Prapory regionů a království, cestování, F, Tapety na plochu motorky, Online testy a kvízy zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, R

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Severní Dakota, Louisiana, Washington, Indiana, Wyoming, Arizona, Maryland, New Jersey, Georgie, Missouri, Kalifornie, Illinois, Iowa, New York, Michigan, Alabama, Connecticut, Pensylvánie, Západní Virginie, Texas, Wisconsin, Aljaška, Idaho, Severní Karolína, Nevada atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD tapety ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v PC, smartphone, ultrabook, počítač, notebook, mobilní telefon, displej, tablet, monitor, phablet, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows XP, Linux Xubuntu, macOS, FreeBSD, Mac, Windows NT, SUSE Linux, Windows 2000. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, sportovní pozadí, budovy a stavby, noční města, rostliny, zvířata, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, auta. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 2560x1440, 640x480, Full HD 1080x1920, 1280x854, HD 1280x720, 1366x1024, 1440x900, 1440x960, 1200x1920, 800x600, 2048x1080, 1280x768, 1152x1920, 1152x768 atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako latina, školství, technika, software, fyzika, matematika, hardware, příroda, nástroje, zločin a právo, účetnictví, literatura, věda, náboženství a křesťanství, nemoce, jídlo, sport, různé, internet, počítače, rostliny, kultura, bankovnictví, psychologie atd.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, software, materiály, matematika, sport, fyzika, filozofie, lékařství a medicína, nápoje, cestování, nemoce, nástroje, hardware, věda, technika, chemie, počítače, zkratky, politika, český jazyk, psychologie, latina, bankovnictví, kultura atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, zvířata, hudba, nápoje, ptáci, láska, náboženství, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, stavby, hmyz, věda, osobnosti a lidé, rostliny, jídlo a nápoje, ovoce, květiny, zelenina, auta, symboly atd.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, F, Seznam zkratek a akronymů, Tara Reid, odkaz, Americké federální vlajky, volný čas, Athletic Club Bilbao, Vlajky amerických států USA, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, weby

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Severní Dakota, Louisiana, Washington, Indiana, Wyoming, Arizona, Maryland, New Jersey, Georgie, Missouri, Kalifornie, Illinois, Iowa, New York, Michigan, Alabama, Connecticut, Pensylvánie, Západní Virginie, Texas, Wisconsin, Aljaška, Idaho, Severní Karolína, Nevada atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD tapety ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v PC, smartphone, ultrabook, počítač, notebook, mobilní telefon, displej, tablet, monitor, phablet, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows XP, Linux Xubuntu, macOS, FreeBSD, Mac, Windows NT, SUSE Linux, Windows 2000. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, sportovní pozadí, budovy a stavby, noční města, rostliny, zvířata, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, auta. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 2560x1440, 640x480, Full HD 1080x1920, 1280x854, HD 1280x720, 1366x1024, 1440x900, 1440x960, 1200x1920, 800x600, 2048x1080, 1280x768, 1152x1920, 1152x768 atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro kluky, linky, Biografie slavných osobností, Avril Lavigne, Online adventní magazín, Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky měst České republiky, hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Turkmenistan, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest ucha: "Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Tapety, pozadí, wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Sara Shimada
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Zhang Ziyi
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Naomi Campbell
Zajímavé webové stránky
Grunge hudební styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.