Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, historie, profese a zaměstnání, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, nadpřirozené osoby, vlastnosti, mytologie, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, přezdívky, politici, národnost, rodinné vztahy, poruchy, věda, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, jídlo, školství, latina, software, nápoje, hardware, stavebnictví, materiály, nemoce, věda, náboženství a křesťanství, zkratky, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, cestování, psychologie, rostliny, český jazyk, filozofie, počítače, politika, lékařství a medicína, příroda atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Síť pro děti i dospělé

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zábava, A, F, Mandy Moore, internetové stránky, internet, Přehled přípon a koncovek souborů, Přání k svátku, zdarma, Obrázky na plochu PC, Vše o Vánocích, Nejhranější online testy a kvízy

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, týmy NHL, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, geocaching, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, státy usa apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat, internet a web apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:Adventní magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby, zajímavosti, Obrázky k svátku, Hry pro nejmenší online, webovky, odkazy, Army wallpapers, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapery do mobilu

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dia, Neviňátko, Tiskárna, LED svíčky, Drážďany, Santa Claus, Smrk, Vánoční dekorace, Sněhová vločka, Václavské náměstí, Zdraví, Blahopřání, Vánoční koule, Jmenovka, Koleda, Řetězy, Perníčky, Brno, Striezelmarkt, K Tisku, Strom, Rostliny, Jmenovky, Přání, Vinná klobása, Ohňostroj, Vánoční filmy, Jesličky, Svíčky, Skleněné ozdoby, Slámový adventní věnec apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: pro děti, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, počítače, V, Denise Richards, humor, Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, doporučujeme

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Obrázky na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. vhodné pro notebook, mobil, smartphone, PC, počítač, monitor, tablet, mobilní telefon, phablet, ultrabook, displej a pro operační systémy Android, Windows 7, Mac, Windows Me, Lubuntu, Windows 98, Slackware, Chrome OS, Linux Fedora, FreeBSD, Windows Server 2012. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, květiny, fantasy, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, fraktály, free wallpapers, nature - příroda, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, Formule 1, motorky, zvířata, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 1680x1050, 1536x2048, 1280x768, 854x480, 750x1334, 1920x1200, 1080x1920, 768x1024, 2560x1920, 4800x1200, 1280x960, 1600x900, 1200x1920, 2160x3840, 1152x1920 atd.

Informace pro děti i dospělé

Fórky, vtipy, vtípky, černý humor, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipy, vtípky, černý humor, kameňáky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vtipné texty, kameňáky, ftipy, anekdoty, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, ftipy, anekdoty, frky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, černý humor, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Podnikatelé, Novinář, Antropolog, Masový vrah, HIV pozitivní, Itálie, Žhavé výstřely, Vrah, Mim, Sebevražda, Poprava, Životopis, Avangard Omsk, Ital, Továrník, Češi, Vojáci, Básník, KHL, Stoletá válka, Američan, Císař, Vojevůdce, Nobelova cena, Hejtmani, Hokej, Charta 77, Florida Panthers, Normalizace, Kladno, Zpěvák, Překladatel, Křesťanství, Washington Capitals, Rétorika, New York Rangers apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky a kliparty zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online testy zdarma, Vlajky zemí světa, Countries and flags, webové stránky, volný čas, Vlajky zemí světa

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Obrázky na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. vhodné pro notebook, mobil, smartphone, PC, počítač, monitor, tablet, mobilní telefon, phablet, ultrabook, displej a pro operační systémy Android, Windows 7, Mac, Windows Me, Lubuntu, Windows 98, Slackware, Chrome OS, Linux Fedora, FreeBSD, Windows Server 2012. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, květiny, fantasy, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, fraktály, free wallpapers, nature - příroda, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, Formule 1, motorky, zvířata, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 1680x1050, 1536x2048, 1280x768, 854x480, 750x1334, 1920x1200, 1080x1920, 768x1024, 2560x1920, 4800x1200, 1280x960, 1600x900, 1200x1920, 2160x3840, 1152x1920 atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro děti, Strategie, Karetní hry, Pro dívky, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, PC, ultrabook, mobil, notebook, mobilní telefon, počítač, phablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Windows NT, Chrome OS, Windows 10, Mac, Linux Mint, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Linux Fedora, Android, Windows 2000. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, auta, hudební tapety, hry a herní wallpapery, rostliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, budovy a stavby, dopravní prostředky, sportovní pozadí. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, 360x640, 1280x800, 1152x768, 1600x900, 1536x864, 800x1280, 2048x1080, 750x1334, 1680x1050, 2560x1440, 854x480, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 360x760, 1920x1440 atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník, Super online hry zdarma, Super free web games zdarma, pro dospělé, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, zeměpis, Online životopisy, biografie, tipy, Prapory českých měst, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, kuriozity, Fantasy pozadí na PC, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Otázka začátečníka: Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

History of travel
Linky na partnerské weby
Omalovánky pro děti
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Motokros, motorky, závody
Odkazy na zajímavé weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Zastave svetovnih držav
Naše tipy na užitečné weby
Madonna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.