Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Myšlenky, motta, moudrosti, úsloví, moudra, výroky, aforismy

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, moudrosti, úsloví, moudra, výroky, aforismy, . Naleznete zde citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o víře, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Karetní hry, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, zločin a právo, psychologie, státní správa, nadpřirozené osoby, vlastnosti, osobnosti, filozofie, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, historie, umělci, herectví, herci a herečky, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, věda, politici, sport, politika atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Tapety na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. lze použít v displej, mobilní telefon, počítač, PC, tablet, notebook, obrazovka počítače, monitor, phablet, smartphone, mobil a pro operační systémy Java ME, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, OSX, Windows NT, FreeBSD, SUSE Linux, Chrome OS. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, fraktály, nature - příroda, flóra, stromy, zvířata, velkoměsta a noční život, motorky, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní wallpapery, Formule 1. Dostupná rozlišení jsou 1920x1440, 360x720, 1800x1440, 3200x1800, 1920x1080, 1366x1024, 800x600, 1024x600, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, HD 1280x720, 2560x1920, 1536x2560, 1080x1800, 1536x2048 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Vlajky států a zemí světa, multimédia, Nejlepší zeměpisné kvízy, Slovakia, Croatia, Czechia, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, PC pozadí pro Windows, Flags of the world countries, weby, Vlajky měst a obcí České republiky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, hyperlinky

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Písnička, Perníčky, Vinná klobása, Špalda, Vánoční svíčky, Píseň, Václavské náměstí, Schleich, Neviňátko, K Tisku, Vánoční kaktus, Monitor, Husarské knoflíky, Štóla, Drážďany, Dárky, Přáníčko, Patchwork, Kapr, Štědrý den, Kuba, Štěstí, Vosí hnízda, Jídlo, Bramborový salát, Vánoční koule, Vánoční trhy, Anglicky, Třásně, Adventní trhy, Mrazík apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Textařka, Prezident, Československo, Poslanci, Textař, Zpěvačky, Sebevražda, KHL, Voják, Česká královna, Nežijící, Ital, Brno, Hokej, Romantismus, Producent, Válka, New York Rangers, AIDS, Dabérka, Upálen, Protektorát, Herec, Právník, Normalizace, Hejtmani, Trest smrti, Sci-fi, Trenérka, Český slavík, Hejtman, První republika, Faraon, Maršál, Fotograf, Zavražděn apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Keywords:Online testy zdarma, odkazy, výukové pomůcky, Online vánoční magazín, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, webové stránky, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online vánoční webzine

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, politické strany a hnutí, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, geocaching, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vojenské hodnosti apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, zkratky, psychologie, český jazyk, sport, počítače, rostliny, účetnictví, kultura, různé, matematika, bankovnictví, literatura, lékařství a medicína, nemoce, latina, materiály, politika, hardware, chemie, zločin a právo, stavebnictví, filozofie, náboženství a křesťanství atd.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Střílečky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové hry, Adventury, Závody aut, Animace, Bojové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, humor, Online hry zdarma, Obrázek Bruneta, Online testy zdarma, zajímavosti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Otevřený formát, internet, zdarma, Tapety na plochu počítače, webovky

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, internet a web apod.

Pozadí na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v tablet, mobilní telefon, smartphone, phablet, PC, počítač, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, displej, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows Me, OSX, Microsoft Windows Vista, Slackware, Android, macOS, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Lubuntu. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, fraktály, hmyz a pavouci, flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, motorky, ptáci, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, zvířata, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x2560, 2048x1536, 854x480, 640x480, 375x667, 1280x768, 2560x2048, 1280x800, 1440x900, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1152x1920, 360x760, HD 1280x720, 1280x1024 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Texas, Severní Dakota, Pensylvánie, Maryland, Kalifornie, Oklahoma, Delaware, Illinois, Idaho, Mississippi, Kentucky, Arkansas, Virginie, Iowa, Alabama, Tennessee, Connecticut, Nové Mexiko, Havaj, Wisconsin, Missouri, Vermont, Nebraska, Aljaška, Montana atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: odkaz, Městské a obecní prapory obcí ČR, doporučujeme, Filmy, filmová kamera, střih, Ilustrace, obrázky, zábava, Obrázky zdarma, Sharon Stone, Seznam zkratek a akronymů, V, pro děti

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, internet a web apod.

Pozadí na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v tablet, mobilní telefon, smartphone, phablet, PC, počítač, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, displej, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows Me, OSX, Microsoft Windows Vista, Slackware, Android, macOS, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Lubuntu. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, fraktály, hmyz a pavouci, flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, motorky, ptáci, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, zvířata, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x2560, 2048x1536, 854x480, 640x480, 375x667, 1280x768, 2560x2048, 1280x800, 1440x900, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1152x1920, 360x760, HD 1280x720, 1280x1024 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Hlášky, motta, výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra

Citáty slavných osobností, Hlášky, motta, výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra, z kategorií citáty o odvaze, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, muži, osobnosti a lidé, hmyz, ptáci, stavby, přístroje, auta, náboženství, mapy, ovoce, zelenina, hudba, věda, halloween, dopravní prostředky, zvířata, láska, květiny, jídlo a nápoje, nápoje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: F, tipy, Online biografie, životopisy osobností, V, URL, Kliparty zadarmo ke stažení, Pozadí na PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, V, Wallpapers na PC ke stažení, Dopravní značení, Vlajky států USA, FC Barcelona, 9

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

Sexy Alyssa Milano
Linky na partnerské weby
Winona Ryder
Partnerské internetové stránky
Topmodelky a celebrity
Odkazy na zajímavé weby
Vlajka Svatého Kryštofa a Nevisu
Tipy na zajímavé weby
Sexy Kristin Kreuk
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Jessica Biel

Děkujeme vám za vaši návštěvu.