Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Partnerské weby

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Aforismy, bonmoty, přísloví, moudra, motta, moudrosti, myšlenky

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, přísloví, moudra, motta, moudrosti, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, kterak editovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: internet a web, hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, video soubory apod.

Náš tip

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: tipy, Kliparty zdarma ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, PC tapety pro Windows, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, doporučujeme, Online testy zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Celebrity Eri Aikawa, internetové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koule, Řetězy, Pastýř, Film, Německy, Brambořík, Koleda, Vánoční světýlka, Košíčky, Strom, Santa Claus, Linux, Vinná klobása, Schleich, Perníčky, Třásně, Historické ozdoby, Text, Vánoční pozadí, Striezelmarkt, Wallpaper, Santa, Linecká kolečka, Šišky, Vosí hnízda, Omalovánky, Vánoční trhy, Hostina, Rumové řezy, Bramborový salát, Recepty apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, zvířata, věda, hmyz, muži, láska, nástroje a přístroje, mapy, jídlo a nápoje, ženy a dívky, náboženství, ovoce, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, zelenina, rostliny, přístroje, hudba, nápoje, ptáci, osobnosti a lidé, halloween, dopravní prostředky atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Informace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, hmyz, hudba, auta, láska, symboly, muži, stavby, ovoce, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, květiny, zvířata, mapy, přístroje, jídlo a nápoje, ženy a dívky, sport, nápoje, náboženství, halloween, rostliny, osobnosti a lidé atd.

Keywords:webovky, Kliparty zdarma ke stažení, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázek Jóga, Přehled přípon a koncovek souborů, A, Přehled přípon a koncovek souborů, Celebrita Amanda Bynes, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční magazín, info

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Síť

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, kterak editovat, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít následující typy souborů: obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, video soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Tapety na plochu PC, Superhry a hry online zdarma, Omalovánky pro malé děti, Online testy a kvízy zdarma, F, počítače, Ghana, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu počítače, zdarma, zajímavosti

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Starověký Egypt, Angličané, Český slavík, Masový vrah, Scénárista, AIDS, Válka, Philadelphia Flyers, Žijící, Češi, Vojáci, Prezident USA, Slovenští prezidenti, Zlatý slavík, Washington Capitals, Poslanci, Zpěvačky, Upálen, Avangard Omsk, Slováci, Architekt, Američané, Kancléř, Hudba, Svatý, Hejtman, Producent, Zpěvačka, Královna, Vojevůdce, Atentát, Manýrismus, Lord, Náboženství, Mluvčí, Vládce apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Internet, síť

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, notebook, ultrabook, smartphone, PC, mobil, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, phablet a pro operační systémy Windows 10, Linux Mint, Windows Server 2012, Mac, Windows 7, Windows 2000, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, BlackBerry OS, Java ME. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, zvířata, květiny, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fantasy, nature - příroda, Formule 1, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Rally, závody aut, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 1920x1200, 393x786, 320x568, 1080x1800, 4800x1200, 2560x1600, 2560x1920, 1920x1080, 1440x960, 1152x1920, 2048x1536, 750x1334, 800x1280, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768 atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: linky, Vlajky měst a obcí České republiky, Onlinovky zdarma, Nej obrázky motorek na plochu, Nejlepší online hry zdarma, webové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Cestovatelské stránky, Online biografie, životopisy osobností, zadarmo, V

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Sportovní, Oddechové, Pro dívky, Závodní, Logické, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Frky, ftipy, černý humor, fórky, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, černý humor, fórky, vtipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: humor, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry zdarma, Dopravní značky, Webcam model, Státní prapory všech států, pro dospělé, multimédia, hyperlinky, Nejlepší online hry zdarma, volný čas, Charlize Theron, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Omalovánky k tisku
Claudia Schiffer
Tipy na zajímavé weby
Athletic Bilbao
Qatar
Doporučené odkazy
Catherine Zeta-Jones
Zajímavé webové stránky
Biografie, životopis Emma Watson
Zajímavé internetové odkazy
Tým NHL Ottawa Senators
Celebrita Kelly Clarkson
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Poker Permainan kartu
Fotografie Selena Gomez

Děkujeme vám za vaši návštěvu.