Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Informace pro děti i dospělé

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: zábava, Onlinovky zdarma, odkaz, Dopravní značení, Heidy Klum, Super online flash hry, internetové stránky, Přehled souborových přípon, Bio Elisha Cuthbert, Biografie známých osobností, Online hry zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Přehled souborových přípon

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Keywords:info, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Kliparty pro dokumenty, Stručný slovník pojmů a termínů, Adventní věnec, Vlajky amerických států USA, pro děti, Online adventní magazín, Vánoční dárky, Wallpapery na plochu PC, humor, K

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Animace, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Logické hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Střílečky, Závody aut, Postřehové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky a tak dále.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Wallpapery na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro displej, mobilní telefon, phablet, monitor, smartphone, ultrabook, počítač, notebook, tablet, PC, mobil a pro operační systémy Java ME, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Lubuntu, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Mac, Windows XP, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Linux Mint. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, nature - příroda, ptáci, květiny, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, free wallpapers, sportovní a závodní auta, Formule 1, fraktály, zvířata, oceán, moře, pláže, motorky, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fantasy, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 375x667, 750x1334, 1080x1800, 1800x1440, 1280x1024, 1366x768, 1080x1920, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1440x2560, 1280x960, 1920x1280, 768x1024, 360x640, Full HD 1080x1920 atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Klasické, Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, weby, Databáze osobností Kdo je to?, Estella Warren, Online životopisy, biografie slavných osobností, Nejhranější hry online, Státní vlaječky, prapory, Fotografie Alicia Keys, školství, multimédia, Dopravní značení, Obrázky, kliparty

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, země EU, firmy a společnosti apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Oregon, Utah, Aljaška, Mississippi, Delaware, Arkansas, Pensylvánie, Wisconsin, Georgie, Minnesota, Idaho, Severní Dakota, Montana, Vermont, Nevada, Florida, Oklahoma, New Jersey, Maine, Tennessee, Connecticut, Virginie, Colorado, New Hampshire, Massachusetts atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: odkazy, Free game online hry, zajímavosti, Zimní krajinka, linky, V, B, Biografie Heather Locklear, A, zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, země EU, firmy a společnosti apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Síť pro děti i dospělé

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, ekonomie a ekonomika, politika, školství, filozofie, lékařství a medicína, počítače, kultura, příroda, nápoje, software, bankovnictví, nástroje, literatura, rostliny, zločin a právo, náboženství a křesťanství, hardware, nemoce, různé, chemie, fyzika, český jazyk, jídlo atd.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak exportovat, jak přehrát soubory následujících typů: video soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: zadarmo, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internet, cestování, zeměpis, Silvestrovský ohňostroj, Wallpapery na PC ke stažení, V, Vše o Vánocích, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam vlajek amerických států, počítače, Cindy Crawford, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Taky důvod: Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Další odkazy:

Novoroční přání
Odkazy na partnerské weby
Svíčka
Odkazy na zajímavé weby
Sněhová vločka
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sharon Stone
Zajímavé internetové odkazy
Biografie Jenny Mc Carthy
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční kliparty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.