Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Střílečky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Hry pro děti, Závody aut, Strategie a tak dále.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: doporučujeme, Obrázky, kliparty, multimédia, internet, Chicago, zajímavosti, Dopravní značky, linky, Obrázek hnědé vejce, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro nejmenší online, Prapory českých měst, A

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, sport, mapy, láska, stavby, zvířata, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, halloween, dopravní prostředky, věda, ptáci, květiny, náboženství, rostliny, muži, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Borovice, K Vytisknutí, Keramický adventní věnec, Korálky, Mrazík, Adventní kalendář, Ježíš Kristus, Vánoční kaktus, Wallpaper, Cesmína, Košíčky, Vánoční hvězda, Písnička, Tapeta, Milka, Vánoční koledy, Monitor, Adventní trhy, Láska nebeská, K Vytištění, Vánoce, Vánoční filmy, Svíčky, Papírové ozdoby, Adventní neděle, Alkoholový kalendář, Tichá noc, Nový rok, Obrazovka, Přání, Vykrajovátka apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:Dopravní značky, Pozadí na PC, pro děti, tipy, Sexy Halle Berry, Nejhranější hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Srandovní velikonoční blahopřání, Přehled zkratek a akronymů, F, Obrázky zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, náboženství a křesťanství, věda, příroda, latina, zločin a právo, lékařství a medicína, software, fyzika, cestování, internet, různé, materiály, chemie, nápoje, technika, nemoce, politika, účetnictví, kultura, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, hardware, nástroje atd.

PC tapety pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro tablet, ultrabook, monitor, PC, phablet, displej, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, smartphone, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Slackware, Windows 2000, Windows NT, Apple iOS (iPhone), OSX, Linux Fedora, Lubuntu, Windows Me, Microsoft Windows 8. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, nature - příroda, velkoměsta a noční život, free wallpapers, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, Formule 1, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fraktály, ptáci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x854, 1280x800, 1600x900, 1680x1050, 1440x2560, 1366x768, 2560x1920, 800x600, 375x812, 1920x1080, 2160x3840, 1280x720, 1800x1440, 1152x1920, 2560x1440, 1920x1280 atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Informace, technika, kultura, informace

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, M, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, počítače, volný čas, odkaz, webové stránky

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Náš tip, technika, kultura, informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Ftipy, frky, kameňáky, vtípky, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, frky, kameňáky, vtípky, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O mužích, O Slovácích, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O ženách apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, Logické hry, Deskovky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Vlajky amerických států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stavil se tu zajíček!, humor, cestování, K, Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internetové stránky, zdarma

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, weby, zeměpis, školství, zadarmo, Ashley Olsen, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Členské země americké federace, R, pro dospělé, Světové vlajky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázek černé vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Velikonoce jsou tady!
Partnerské internetové stránky
Velikonoční blahopřání k Velikonocům
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tipy na výlet
Doporučené odkazy
Srandovní textová velikonoční přáníčka
Tipy na Partnerské weby
Obrázek červené vajíčko
Naše tipy na zajímavé stránky
Hillary Duff

Děkujeme vám za vaši návštěvu.