Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, mytologie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, politika, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, Spisovatelé a básníci, politici, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, psychologie, umělci, filozofie, školství, lékařství, sport, podnikání a podnikatelé, osobnosti, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, měny, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, fyzikální jednotky apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: V, humor, odkazy, zdarma, Biografie Mandy Moore, Biografie slavných osobností, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety se zvířaty na plochu PC, Hry pro nejmenší děti online zdarma, č, zadarmo, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Filmy, Patchwork, Rumové řezy, Jmelí, Vánoční ozdoby, Vánoce, Vánoční svíčky, Nový rok, Vánoční stromeček, Adventní svícen, Advent, Láska nebeská, Vánoční svařák, Vídeň, Šišky, Vánoční pozadí, Keramický adventní věnec, Schleich, Recepty, Staroměstské náměstí, Křesťanství, Vánoční trhy, bezlepkové cukroví, Zdraví, Cesmína, Vánoční koule, Lindt, Alkoholový kalendář, Plzeň, Film, Tablet apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Keywords:kuriozity, Kliparty pro dokumenty, Nejlepší online hry zdarma, volný čas, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky států USA, linky, Levné letenky, Tapety na plochu PC, Obrázky a kliparty zdarma, V

Tapety na plochu PC - full HD wallpapery ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, mobil, tablet, ultrabook, smartphone, notebook, monitor, PC, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows XP, OSX, Red Hat Linux, Windows NT, BlackBerry OS, SUSE Linux, Slackware, Windows Me. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, flóra, stromy, ptáci, velkoměsta a noční život, fraktály, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, zvířata, sportovní a závodní auta, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 1600x2560, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 750x1334, 1280x960, 375x812, 1800x1440, 1920x1440, 1600x900, 1280x720, 768x1024, 1200x1920, 2560x2048, 1600x1200, 1366x1024 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, smajlíci a emotikony, rostliny, zelenina, ovoce, jídlo a nápoje, nápoje, muži, hudba, dopravní prostředky, ptáci, symboly, halloween, věda, sport, auta, mapy, náboženství, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, zvířata atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, symboly, nástroje a přístroje, muži, ovoce, hmyz, Vánoce a Advent, nápoje, osobnosti a lidé, přístroje, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, sport, věda, mapy, halloween, láska, hudba, zvířata, ptáci, auta, jídlo a nápoje atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Free game online hry, tipy, Ireland, Přehled zkratek a akronymů, hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Motokros, motorky, závody, Online testy zdarma bez registrace, M, výukové pomůcky, Vlajky měst a obcí České republiky

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Auta a závodní apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ekonom, Scénárista, Ministr, Boston Bruins, HIV pozitivní, Politik, Komunisté, Královna, Itálie, AIDS, Faraon, Křesťanství, Rock ‚n‘ Roll, Máj, Životopis, Historik, Československo, Zavražděn, Zpěvák, ČSSD, KHL, Prezidenti, Hokej, Sci-fi, Čech, Slovenští prezidenti, Hejtman, NHL, Prezident USA, New Jersey Devils, Esejista, Zpěvačky, Vůdce, Voják, Prezidenti ČR, Náboženství apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Dopravní značky, multimédia, Přehled přípon a koncovek souborů, Sexy Kelly Clarkson, Tapety na PC, Slovník pojmů Co je to?, webovky, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, URL, Dopravní značení, internet

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Auta a závodní apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Moudrosti, moudra, úsloví, rčení, výroky, hlášky, myšlenky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, moudra, úsloví, rčení, výroky, hlášky, myšlenky, z kategorií citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, fyzikální jednotky, státy usa, hudební zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, pro dospělé, pro děti, Hry pro kluky, zeměpis, Poker online, odkaz, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky na PC, Celebrity Carmen Electra, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Restaurace: Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Omalovánky k tisku
Zajímavé linky na nejrůznější weby
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Partnerské internetové stránky
Mandy Moore
Odkazy na partnerské weby
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Doporučené odkazy
Flags of the world countries
Doporučené internetové odkazy
Sexy Catherine Bell

Děkujeme vám za vaši návštěvu.