Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Barbie hry, Oddechové hry, online html5 hry, Auta a závodní, Adventury, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Omalovánky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Webové online hry zdarma, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, zajímavosti, Kliparty zdarma, Online vánoční webzine, Claudia Schiffer, linky, Kliparty pro dokumenty, zeměpis, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Jižní Karolína, Virginie, Massachusetts, Mississippi, New York, Arizona, Colorado, Tennessee, Maryland, Havaj, Iowa, Pensylvánie, Delaware, Michigan, Jižní Dakota, Kentucky, Oklahoma, Aljaška, Severní Dakota, Ohio, Idaho, Maine, Illinois, Vermont, Utah atd.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, odkazy, Seznam zkratek a akronymů, Životopisy slavných osobností, Liverpool F.C., A, Vlajky spojených států amerických, webové stránky, Online hry omalovánky, odkaz, Nej hry online, zdarma

Tapety na plochu počítače - tapety do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v monitor, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, počítač, tablet, PC, mobil, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 95, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Slackware, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Java ME, Linux Xubuntu, Windows Me. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, rostliny, letadla, hry a herní wallpapery, hudební tapety, moře, oceány, pláže, zvířata, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, noční města, Roztomilá zvířátka, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, květiny, kytky, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 2160x3840, 1280x800, 750x1334, 1152x864, 2560x1440, 1920x1440, 2048x1536, 1920x1200, 1152x1920, 1680x1050, 1200x1920, 1440x900, 1280x960, 800x600, 2560x2048, 1536x2560 atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, věda, hudba, zelenina, přístroje, halloween, zvířata, nápoje, dopravní prostředky, ptáci, láska, auta, ženy a dívky, osobnosti a lidé, sport, smajlíci a emotikony, symboly, ovoce, květiny, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Anekdoty, vtipné texty, vtipy, frky, fóry, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, vtipné texty, vtipy, frky, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O mužích, O škole, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O zvířátkách, Frky o tchýních, O Němcích, O manželství, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O Windows apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Online web Hry zdarma bez registrace, Full HD wallpapers na PC, Hong Kong, Online hry zdarma, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Alicia Keys, školství, Online hry zdarma, Super online hry zdarma, Nej hry online

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Třásně, Anděl, Ostrava, Vánoční punč, Šišky, Vídeňský punč, Sněhová vločka, Monitor, Plzeň, Kameňák, Ohňostroj, Adventní neděle, Špalda, Linux, Jezulátko, Strom, Osvětlení do oken, Květiny, Německy, Borovice, Dárky, Svíčky, Husarské knoflíky, Píseň, Historické ozdoby, Stromeček, Schleich, Lindt, Tablet, Sám doma, Štěstí apod.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Oddechové, Velikonoční hry, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Obrázky ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, PC, notebook, smartphone, ultrabook, phablet, mobil, tablet, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows NT, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Java ME, Android, Windows 10, Windows 98. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, ptáci, free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, květiny, nature - příroda, Formule 1, fantasy, velkoměsta a noční život, fraktály, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 1920x1280, 800x600, 1280x800, 2560x1920, 800x1280, 3200x1800, 750x1334, 1080x1920, 1024x768, 1280x720, 1600x1200, 1440x900, 2160x3840, 2048x1536, 768x1024, 1440x960 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, info, Online vánoční magazín, Lindsay Lohan, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, multimédia, World Flags, internet, Vlajky států světa, tipy

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Třásně, Anděl, Ostrava, Vánoční punč, Šišky, Vídeňský punč, Sněhová vločka, Monitor, Plzeň, Kameňák, Ohňostroj, Adventní neděle, Špalda, Linux, Jezulátko, Strom, Osvětlení do oken, Květiny, Německy, Borovice, Dárky, Svíčky, Husarské knoflíky, Píseň, Historické ozdoby, Stromeček, Schleich, Lindt, Tablet, Sám doma, Štěstí apod.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Oddechové, Velikonoční hry, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Animace, Sportovní hry, Střílečky, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Pro dívky, Bojové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Akční hry, Závody aut a tak dále.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Masový vrah, Protektorát, Komik, Státník, AIDS, Philadelphia Flyers, Country, Fotograf, Královna, Válka, Čech, Normalizace, Prezidenti, Právník, Scénárista, Boston Bruins, Křesťanství, Novinář, Francie, Vůdce, New Jersey Devils, ČSSD, Olympijský vítěz, Slovenští prezidenti, Vojevůdce, Miliardář, Filozof, Prezidenti USA, První republika, Rétorika, Zpěvačka, HIV pozitivní, Básník, Režisér, Kladno, Angličané apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: URL, internetové stránky, Biografie slavných osobností, počítače, cestování, World countries flags, Dopravní značky, hyperlinky, P, kuriozity, Super online kvízy, Seznam přípon a koncovek souborů, Texas hold em poker, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Stezka odvahy: Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Abstraktní tapety na plochu
Odkazy na partnerské weby
Vlajka Anguilly
Zajímavé webové stránky
Bayern Mnichov fotbalový klub
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kde koupit levné letenky?
Naše tipy na užitečné weby
Svátky, jmeniny, kalendář
Naše tipy na zajímavé stránky
Úspory a spoření

Děkujeme vám za vaši návštěvu.