Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Windows, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky ze života apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online kvízy, Super online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Paris Saint-Germain F.C., weby, doporučujeme, V, Svatební blahopřání a texty, zdarma, Americké federální vlajky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slovník pojmů Co je to?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Obrázky na PC - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. doporučujeme pro monitor, ultrabook, displej, počítač, obrazovka počítače, tablet, phablet, notebook, mobilní telefon, PC, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, FreeBSD, Slackware, Windows Server 2012, Windows NT, Mac, Android, Linux Mint, Linux Fedora, Windows XP. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, Rally, závody aut, ptáci, Formule 1, hmyz a pavouci, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, motorky, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně. Zvolte si z rozměrů 640x480, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 854x480, 750x1334, 2560x2048, 1280x768, 1920x1200, 2048x1080, 4800x1200, 1200x1920, 1600x900, 320x568, 1366x768, 1800x1440 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Bonmoty, myšlenky, rčení, přísloví, hlášky, moudra, motta

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, rčení, přísloví, hlášky, moudra, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o bohu od různých známých osobností.

Keywords:Obrázky na PC, Skvělé hry online zdarma, Obrázky, kliparty, Online testy zdarma bez registrace, Wallpapers na plochu zvířata, multimédia, webovky, zábava, Natalie Portman, K, pro dospělé, internetové stránky

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, politika, psychologie, přezdívky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, profese a zaměstnání, sport, filozofie, mytologie, herectví, herci a herečky, věda, státní správa, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, historie, záliby, poruchy, zločin a právo, umělci atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky krajů České republiky, geocaching, země EU, týmy NHL, okresy České republiky, firmy a společnosti, obecné zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Exilový prezident, Češi, Textařka, Československo, Masový vrah, Komunista, Náboženství, Američan, Nobelova cena, Trest smrti, Faraon, Washington Capitals, Textař, Avangard Omsk, Křesťanství, Vojáci, Hudebnice, Kladno, Archivář, Philadelphia Flyers, Žijící, Zpěvák, Vrah, Antropolog, Voják, Husité, Spisovatel, Herečka, Rakušan, Skladatel, Čeští králové, Romantismus, Brno, První republika, Komik, Básníci apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, zajímavosti, Biografie slavných osobností, Rachel Stevens, zadarmo, počítače, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Laetitia Casta, Super online hry zdarma, kuriozity, Prapory českých měst, Stručný encyklopedický slovník

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . Naleznete zde Barbie hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, online html5 hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, filozofie, křesťanství, zločin a právo, politici, umělci, poruchy, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, historie, mytologie, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, lékařství, přezdívky atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Logické, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, Závodní, Oddechové a podobně.

Obrázky ke stažení - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. lze použít v PC, mobil, obrazovka počítače, phablet, notebook, mobilní telefon, displej, smartphone, ultrabook, monitor, počítač a pro operační systémy Windows XP, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 10, Android, Windows NT, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Red Hat Linux. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, hudební tapety, budovy a stavby, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, rostliny, wallpapery, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 1024x600, 1280x960, 1280x1024, 1440x2560, 375x812, 1536x2560, 1440x900, 412x846, 1200x1920, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1280x768, 800x1280, 360x760, 1280x800, 360x720 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: materiály, věda, technika, kultura, software, filozofie, politika, hardware, školství, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, latina, náboženství a křesťanství, účetnictví, příroda, literatura, různé, počítače, nápoje, zkratky, nemoce, fyzika, psychologie atd.

Bonmoty, moudra, výroky, myšlenky, moudrosti, přísloví, úsloví

Citáty slavných, Bonmoty, moudra, výroky, myšlenky, moudrosti, přísloví, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: pro děti, F, internet, Omalovánky nejen pro děti, Dopravní značky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, info, Sexy Gábina Partyšová, zdroje informací, Adventní magazín, Dopravní značky

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . Naleznete zde Barbie hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, online html5 hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, filozofie, křesťanství, zločin a právo, politici, umělci, poruchy, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, historie, mytologie, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, lékařství, přezdívky atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Dakota, New York, Colorado, Nevada, Iowa, Maine, Arkansas, Washington, Wyoming, Vermont, Delaware, Connecticut, Idaho, Mississippi, Oregon, Západní Virginie, Arizona, Louisiana, Kalifornie, Utah, Kansas, Pensylvánie, Severní Karolína, Maryland, Havaj, Michigan atd.

Adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční světýlka, Monitor, Ježíšek, Košíčky, Jedle, Jmenovky, Bramborový salát, Václavské náměstí, Jesličky, Vánoční svařák, Mrazík, Vánoční prostírání, K Vytisknutí, Vánoční filmy, Papírové ozdoby, Cesmína, Historické ozdoby, Lego, Adventní neděle, Pokrmy, Pozadí, Adventní věnec, Televize, Husarské knoflíky, Slámový adventní věnec, Vánoční koule, Jingle Bells, Svíčky, Striezelmarkt, Štědrý den, Korálky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva, obecné zkratky, měny, geocaching, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, země EU, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: hyperlinky, tipy, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky ke stažení, Kliparty zdarma, Keira Knighley, Obrázky ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky zemí světa, B, Vše o Vánocích, Seznam státních vlajek, Chicago city, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Rihanna
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k tisku
Doporučené internetové odkazy
Paris Saint-Germain F.C.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Historie cestování
Doporučené odkazy
Dubai
Odkazy na užitečné webové stránky
Bahrain

Děkujeme vám za vaši návštěvu.