Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Přísloví, hlášky, bonmoty, výroky, motta, moudrosti, rčení

Slavné citáty, Přísloví, hlášky, bonmoty, výroky, motta, moudrosti, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Informace, technika, kultura, volný čas

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Minnesota, Idaho, Kalifornie, Massachusetts, Mississippi, Pensylvánie, New York, Iowa, Arkansas, Indiana, Maryland, Západní Virginie, New Jersey, Severní Karolína, Wisconsin, Missouri, Montana, Vermont, Aljaška, Florida, Alabama, Washington, Louisiana, Severní Dakota, Maine atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, věda, lékařství a medicína, psychologie, jídlo, sport, počítače, filozofie, chemie, cestování, stavebnictví, internet, nástroje, různé, nápoje, bankovnictví, účetnictví, ekonomie a ekonomika, školství, zkratky, nemoce, hardware, technika, rostliny atd.

Klíčová slova: humor, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značení, Kliparty zdarma, Obrázek Sexy oči, Vlajky států světa, F, P, Obrázek Veselé vajíčko, Online web Hry zdarma bez registrace, Online geografické testy zdarma bez registrace, počítače, kuriozity

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Pozadí na PC - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC. doporučujeme pro PC, phablet, tablet, notebook, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, smartphone, displej a pro operační systémy Chrome OS, OSX, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 98, Linux Ubuntu, Mac, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Android. Pozadí na plochu PC z kategorií fraktály, Rally, závody aut, fantasy, free wallpapers, flóra, stromy, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, zvířata, velkoměsta a noční život, květiny, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080, 854x480, 2160x3840, 1440x960, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1280x800, 412x846, 1920x1440, 2560x1920, 1024x768, 1366x1024, 3200x1200, 360x760, 1680x1050 atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury, Pro dívky, Animace, Strategie, Logické hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Postřehové hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkazy, Vlajky států světa, Free game online hry, Sexy Yasmine Bleeth, Online hry zdarma, Dopravní značky, Online vánoční magazín, Katherine Heigl fotky, V, Hry pro kluky, zdarma

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, mytologie, psychologie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, politika, historie, záliby a hobby, národnost, poruchy, státní správa, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, vlastnosti atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Síť, technika, kultura, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: č, doporučujeme, Nejhranější hry online, Omalovánka velikonoční vejce, Přehled vlajek USA, pro děti, weby, Vlajka Belize, URL, Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma . Naleznete zde Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, online html5 hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Farmářské hry, Logické hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Deskovky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy apod.

Tapety na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro smartphone, tablet, obrazovka počítače, počítač, phablet, monitor, notebook, mobil, ultrabook, displej, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Java ME, SUSE Linux, Windows 10, OSX, Windows Server 2012, Windows XP, FreeBSD, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, armáda, válka, zbraně, květiny, fantasy, nature - příroda, flóra, stromy, free wallpapers, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fraktály, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, ptáci, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080, 393x786, HD 1280x720, 2160x3840, 1536x2560, 2048x1080, 1366x1024, 800x1280, 1440x900, 375x812, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 800x600, 3200x1200, 1680x1050, 1200x1920 atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

černý humor, fóry, vtipné texty, frky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, vtipné texty, frky, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o Bohu, O ženách, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O Windows, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Frky ze života, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Mrazík, Vídeňský punč, Stromeček, Papírové ozdoby, Papírový vánoční stromek, Vánoční koule, Blahopřání, Slámový adventní věnec, Schleich, Adventní trhy, Desktop, Sám doma, Koleda, Plocha, Anděl, Špalda, Samolepky, Lindt, Anglicky, Plzeň, Staroměstské náměstí, Štóla, Recepty, Vánoce, Svíčky, Pastýř, Přání, Šišky, Silvestr, Vánoční punč, Tichá noc apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Auta a závodní, Sportovní gamesy, online html5 hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oblíkačky, Vaření a smažení, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Arkády a plošinovky apod.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, Vše o Vánocích, pro dospělé, Milla Jovovich, Databáze osobností Kdo je to?, Tapety na PC zdarma ke stažení, volný čas, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, cestování, webovky, Slovník pojmů Co je to?

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, nápoje, účetnictví, různé, ekonomie a ekonomika, počítače, sport, školství, jídlo, nemoce, kultura, latina, náboženství a křesťanství, literatura, matematika, cestování, hardware, věda, nástroje, technika, software, internet, rostliny, materiály atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Pozadí na PC, Vlajky států USA, tipy, zdroje informací, Manchester United fotbal Anglie, info, zajímavosti, odkaz, Vlajky měst a obcí České republiky, multimédia, M, Sweden, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Miska: Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Velikonoční pohlednice
Celebrity Jessica Alba
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cameron Diaz
Jennifer Lopez celebrity
Naše tipy na zajímavé stránky
Arsenal Football England
Partnerské internetové stránky
Roztomilý zajíček
Doporučené odkazy
Velikonoční pohled
Obrázek čokoládové vajíčko
Tipy na zajímavé weby
Význam slova Letnice
Vlajky měst Libereckého kraje

Děkujeme vám za vaši návštěvu.