Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Fórky, frky, fóry, vtipné texty, anekdoty, ftipy

Chcete se pobavit? Fórky, frky, fóry, vtipné texty, anekdoty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Logické hry, Akční hry, Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Karetní hry a tak dále.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: zajímavosti, Přehled souborových přípon, Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, webovky, Obrázky zdarma, tipy, Florida Panthers, Super free web games zdarma, Online adventní magazín, Světové vlajky, odkazy

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, sportovci a sportovkyně, státní správa, školství a vzdělávání, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, nadpřirozené osoby, národnost, historie, politika, zločin a právo, žurnalisté a novináři, vlastnosti, psychologie, poruchy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, věda, fikce a fantasy, záliby a hobby, profese a zaměstnání atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Informace, technika, zábava, informace

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Recepty, Kinder, Papírové ozdoby, Adventní neděle, Koledy, Korálky, Vánoční tapety, Dia, Sněhulák, Neviňátko, Tapeta, Bůh, Třásně, Adventní svícen, Adventní věnec, Pastýř, Striezelmarkt, Strom, Mrazík, Ježíš Kristus, SMS, Cesmína, Adventní kalendář, Windows, Atmosféra, Jídlo, Advent, Betlém, Koleda, Perníčky, Jmelí apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, H, kuriozity, odkaz, Celebrita Lindsay Lohan, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Velikonoční wallpaper s vajíčky, M, doporučujeme, Online web Hry zdarma bez registrace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zpěvačka, Překladatel, Olympijští vítězové, Exilový prezident, Kladno, Country, Archivář, První republika, Trest smrti, Dallas Stars, Novinář, Pittsburgh Penguins, Miliardáři, Fotograf, Masový vrah, ČSSD, Češi, Lord, Atentát, Křesťanství, Mluvčí, Dabérka, Habsburkové, Zavražděn, Starověký Egypt, Sci-fi, Malíř, AIDS, Hokej, Rakušan, Ital, Náboženství, Obchodník, Skladatel, Básníci, Královna apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: linky, Přehled států světa a jejich vlajek, Hry pro kluky, Velikonoční wallpaper s kraslicí, Dopravní značení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, pro děti, Full HD tapety na PC zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, monitor, počítač, PC, displej, tablet, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 7, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Java ME, Android, Red Hat Linux, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows 10. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, zvířata, oceán, moře, pláže, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, ptáci, tenisté a tenistky, nature - příroda, flóra, stromy, motorky, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, free wallpapers, velkoměsta a noční život, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 1152x768, 4800x1200, HD 1280x720, 1600x900, 2160x3840, 2560x1440, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 320x568, 3200x1200, 1280x768, 1280x960, 360x720, 1440x960, 1920x1080 Full HD atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, technika, zábava, informace

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Animace, Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Závody aut, Strategie, Brutální krvavé hry, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Minnesota, Texas, Jižní Dakota, Vermont, Mississippi, Montana, Nevada, Colorado, Wisconsin, Aljaška, New Hampshire, Nebraska, Severní Dakota, Arkansas, Kentucky, Washington, Michigan, Wyoming, Nové Mexiko, New Jersey, Georgie, Maine, Západní Virginie, Missouri, Havaj atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, cestování, internet, nápoje, sport, hardware, ekonomie a ekonomika, literatura, filozofie, psychologie, bankovnictví, jídlo, český jazyk, software, technika, materiály, zločin a právo, matematika, věda, nemoce, počítače, stavebnictví, fyzika, školství atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: rostliny, sport, jídlo, různé, literatura, software, technika, účetnictví, internet, latina, psychologie, příroda, hardware, nástroje, chemie, cestování, ekonomie a ekonomika, nápoje, bankovnictví, zkratky, zločin a právo, materiály, matematika, náboženství a křesťanství atd.

Klíčová slova: zadarmo, V, internetové stránky, Obrázek kuřátka, Wallpapers na PC ke stažení, URL, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Romantické zamilované sms vzkazy, F, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, Češi, Herec, Stoletá válka, Životopis, Fotograf, Česká královna, Sochař, Vražedkyně, Kladno, New Jersey Devils, Historik, Vrah, Voják, Pittsburgh Penguins, Normalizace, Olympijští vítězové, Herečka, New York Rangers, Překladatel, Československo, Prezidenti ČR, Rock ‚n‘ Roll, Dallas Stars, Dramatik, Producent, Scénárista, Válka, Vojevůdce, Country, Podnikatel, Gymnasté, Mim, AIDS, Philadelphia Flyers, Dabérka apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Náš tip, technika, zábava, informace

Klíčová slova: Staré hry online, Hry pro nejmenší online, cestování, Seznam vlajek amerických států, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky v USA a jejich použití, školství, Biografie slavných osobností, pro dospělé, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online adventní magazín, Seznam vlajek měst České republiky, Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pepíčkova budoucnost: "Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Profesionální klub ledního hokeje Philadelphia Flyers
Omalovánka s velikonočním zajíčkem
Tipy na užitečné weby
Lionel Messi, calciatore argentino
Obrázek Servírka
Doporučené odkazy
Obrázek vejce kačenka
Odkazy na partnerské weby
Biografie Ashanti
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Tým NHL New Jersey Devils
Odkazy na zajímavé weby
Roztomilý zajíček
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé

Děkujeme vám za vaši návštěvu.