Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Partnerské weby

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Informace

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Sportovní hry, Střílečky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Bojové hry, Logické hry, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Akční hry a tak dále.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tisk, Květiny, Tichá noc, Koleda, Jmenovka, Řetězy, bezlepkové cukroví, Staroměstské náměstí, Papírový vánoční stromek, Vánoční ozdoby, Korálky, Betlém, Schleich, Monitor, K Tisku, Bůh, Vosí hnízda, Vánoční punč, Štědrý den, Advent, Vánoční filmy, Německy, K Vytisknutí, Kavkazská jedle, Vinná klobása, Ohňostroj, Plocha, Vánoční koledy, Jarmark, Linux, Papírové ozdoby apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: První republika, Ministr, Komik, Právník, Manýrismus, Normalizace, Esejista, KHL, Boston Bruins, Podnikatel, Florida Panthers, Herečka, Zpěvačka, Mim, Státník, Textařka, Rock ‚n‘ Roll, Protektorát, Novinář, Královna, Překladatel, Pedagog, Herec, Závodník, Romantismus, Prezidenti ČR, Orlík, Češi, Prezident USA, Poslanec, Generalissimus, Nobelova cena, Žhavé výstřely, Fotograf, Američan, Vojáci apod.

Klíčová slova: F, Státní prapory všech států, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam vlajek amerických států, Omaha Hold’em poker, kuriozity, P, Nejhranější hry online, Předpověď počasí, Seznam přípon a koncovek souborů, URL, humor, Slovník pojmů Co je to?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, národnost, lékařství, křesťanství, zločin a právo, záliby a hobby, přezdívky, věda, státní správa, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, poruchy, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, historie, herectví, herci a herečky, mytologie, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, věda, mapy, nápoje, stavby, halloween, symboly, dopravní prostředky, zvířata, rostliny, náboženství, nástroje a přístroje, sport, květiny, ptáci, Vánoce a Advent, přístroje, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, smajlíci a emotikony, hmyz, láska atd.

Náš tip

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:Dopravní značky, weby, Online geografické testy zdarma bez registrace, č, Profesionální klub ledního hokeje Detroit Red Wings, volný čas, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zajímavosti, Washington Capitals, Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, Kliparty pro Office

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Internet, síť

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

černý humor, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku apod.

Fórky, vtipy, frky, fóry, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, frky, fóry, černý humor, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Windows, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O ekonomech, O Somálcích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O manželství, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života apod.

Klíčová slova: Vlajky států světa, V, tipy, Profesionální klub ledního hokeje Buffalo Sabres, Obrázky ke stažení, Staré hry online, linky, Casino online, počítače, zdroje informací, internet, výukové pomůcky

Full HD wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro smartphone, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, displej, monitor, mobil, notebook, mobilní telefon, počítač, phablet a pro operační systémy Android, Lubuntu, Chrome OS, Linux Fedora, Slackware, Windows 98, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows NT, OSX, FreeBSD. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, ptáci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, fraktály, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, zvířata, motorky, flóra, stromy. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1800x1440, 854x480, 1080x1800, 2560x1920, 1280x1024, 2048x1080, 1366x1024, 2560x1600, 1024x768, 1280x854, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1152x768, 2560x2048, 4800x1200 atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, okresy České republiky, země EU, fyzikální jednotky, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

World wide web, internet

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Obrázky ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. lze použít v notebook, obrazovka počítače, tablet, phablet, PC, mobil, monitor, displej, smartphone, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Me, OSX, Windows Server 2012, Windows 2000, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Slackware, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, letadla, zvířata, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, rostliny, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, operační systémy, Windows, auta. Zvolte si z rozměrů 1080x1800, 800x600, 2048x1536, 1024x768, 1280x854, 1280x960, 2560x1440, 1200x1920, 1600x2560, 360x720, 1152x768, 320x568, 412x846, Full HD 1080x1920, 360x760, 1536x864 atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Super online hry zdarma, webové stránky, Sexy Catherine Zeta-Jones, Online biografie, životopisy osobností, doporučujeme, zdarma, Přáníčka zdarma, pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Síť

Klíčová slova: Členské země americké federace, Ilustrační obrázky, Přehled formátů souborů, Online adventní magazín, Nejlepší zeměpisné kvízy, Tapety na plochu zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Skvělé hry online zdarma, Skvělé hry online zdarma, info, Skvělé hry online zdarma, Online adventní magazín, Sexy Anna Kurnikovová, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Další odkazy:

Fotografie Kate Moos
Luis Suárez
Zajímavé webové stránky
Texas hold em poker
Omalovánky nejen pro děti
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky na plochu
Odkazy na zajímavé weby
HTML5 Videojuego de navegador
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Emma Watson
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Gillian Anderson
Tým NHL Florida Panthers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.