Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Naše tipy

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, nápoje, hudba, smajlíci a emotikony, náboženství, ptáci, rostliny, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, stavby, muži, láska, přístroje, symboly, osobnosti a lidé, halloween, mapy, ovoce, zvířata, věda, hmyz atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ostrava, Vánoční ozdoby, Bramborový salát, K Vytisknutí, Linecká kolečka, Zima, Televize, Silvestr, Štěstí, Koleda, Adventní věnec, Jmenovky, Stromeček, Samolepky, Vosí hnízda, Zdraví, Vánoční koule, Láska nebeská, Vánoční prostírání, Kameňák, Osvětlení do oken, Skleněné ozdoby, Vídeňský punč, Dárky, Recepty, Jmenovka, Štědrý večer, Košíčky, Štědrý den, Svíčky, Umělý vánoční stromek apod.

Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Slovácích, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O ženách, O ekonomech, O manželství, O zvířátkách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O mužích, Vtípky o blondýnkách apod.

World wide web, internet

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Vtípky, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O škole, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: volný čas, počítače, weby, linky, Sexy Nelly Furtado, zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, Christina Aguilera, Vlajky amerických států USA, kuriozity, Obrázky na plochu PC, Super online kvízy

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Doporučené odkazy

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Ministr zahraničí, Žijící, Philadelphia Flyers, Ekonom, Mluvčí, Závodník, Brno, Sochař, Romantismus, Vražedkyně, Nobelova cena, Stoletá válka, Teolog, Poprava, Malíř, Egypt, Trest smrti, Textařka, Politik, Ministr, Rakousko-Uhersko, Hudebnice, Architekt, Dallas Stars, Trenérka, Voják, Textař, Válka, Podnikatel, Miliardáři, Normalizace, Washington Capitals, Čeští králové, Imitátor, Hokej apod.

Keywords:internet, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín, Co je to GFE?, výukové pomůcky, Obrázky, kliparty, Hry pro nejmenší online, Tapety na plochu květiny, zábava, H, Online adventní magazín

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. doporučujeme pro PC, obrazovka počítače, displej, smartphone, monitor, phablet, ultrabook, mobil, mobilní telefon, notebook, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Lubuntu, BlackBerry OS, macOS, Slackware, Windows 95, Windows XP. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, nature - příroda, velkoměsta a noční život, fraktály, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, motorky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, Formule 1, fantasy, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 2048x1536, 1152x1920, 1680x1050, 1920x1200, 1440x900, 750x1334, 640x480, 1536x2048, 412x846, 854x480, 768x1024, 1200x1920, 1152x768, 1366x768, 320x568 atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Náš tip

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, fikce a fantasy, umělci a umění, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, přezdívky, osobnosti, filozofie, profese a zaměstnání, křesťanství, žurnalisté a novináři, mytologie, psychologie, lékařství, politika, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: A, webovky, V, Vlajky afrických států, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Carmen Electra, info, odkaz, zajímavosti, Životopisy osobností

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, online html5 hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Deskovky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Barbie hry apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Logické hry, Hry s koňmi, Adventury, Strategické onlinovky, Barbie hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Hannah Montana, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Deskovky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oddechové hry apod.

Internet, síť

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Fóry, kameňáky, vtipy, fórky, frky, ftipy

Chcete se pobavit? Fóry, kameňáky, vtipy, fórky, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, kameňáky, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, černý humor apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, symboly, nápoje, ovoce, náboženství, přístroje, nástroje a přístroje, auta, hmyz, láska, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, rostliny, zvířata, zelenina, hudba, květiny, ptáci, sport atd.

Klíčová slova: URL, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značky, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, Stručný slovník pojmů a termínů, Pozadí na PC ke stažení, zadarmo, Sexy Christina Ricci, F, Online testy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Klasické, Karetní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, komprimace dat, dokumenty, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace

Klíčová slova: školství, Online zeměpisné testy zdarma, Online hry zdarma, Kliparty pro Office, Státní prapory zemí světa, Vše o narozeninách a jmeninách, Online životopisy, biografie, pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný slovník pojmů a termínů, doporučujeme, internetové stránky, Online obrázky k vybarvení, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Přání a přáníčka
Biografie, životopis Nelly Furtado
Doporučené odkazy
Spojené království
Arizona Coyotes
Zajímavé internetové odkazy
Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Chicago city
Odkazy na partnerské weby
Tým NHL Dallas Stars
Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Argentina

Děkujeme vám za vaši návštěvu.