Banderas del mundo
Banderas de los Países del Mundo y la información

Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sám doma, Ohňostroj, Pastýř, Vánoční filmy, Dia, Vánoční stromek, Štóla, Francouzsky, Tapeta, Smrk, Přání, Štěstí, Kavkazská jedle, Anglicky, Vánoční dekorace, Ostrava, Kinder, Zdraví, Jmelí, Adventní svícen, Křesťanství, Jmenovka, Borovice, Košíčky, Obrazovka, Advent, Václavské náměstí, Anděl, Adventní kalendář, SMS, Linecká kolečka apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: internet, internetové stránky, pro děti, Biografie známých osobností, Liverpool FC - Premiere league, Dopravní značení, Prapory všech zemí světa, R, Plenty of Fish, Přehled formátů souborů, humor, Biografie známých osobností, tipy

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Síť, inspirace pro volný čas

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Keywords:Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, webovky, Vánoční magazín, Iraq, Wallpapers na plochu PC, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, Naomi Campbell, Přehled přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Barbie hry, Adventury, Střílecí hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Deskovky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Logické hry, Adventní, vánoční hry apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Informace, inspirace pro volný čas

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: K, odkaz, Webové online hry zdarma, Vymalovánky k tisku, info, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti, Slot machine, URL, Nejlepší hry pro dívky, zeměpis, kuriozity

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Karetní, Bojové online gamesy a podobně.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Sportovní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Závody aut, Hry pro děti, Střílečky, Brutální krvavé hry, Adventury, Akční hry, Animace a tak dále.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, tablet, mobilní telefon, phablet, notebook, displej, PC, smartphone a pro operační systémy Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows 98, Windows 7, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Java ME, Mac, OSX. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, motorky, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, vesmír, kosmos, fraktály, free wallpapers, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 1920x1080 Full HD, 3200x1200, 1600x900, 393x786, 1920x1200, 2048x1536, 1536x2560, 1152x768, 1280x960, 1440x2560, 854x480, 1600x2560, 2560x1440, 360x640, 800x1280 atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Československo, Režisér, Američané, Textařka, Orlík, Generalissimus, Čeští králové, Žhavé výstřely, Válka, Malíř, Starověký Egypt, Čech, Olympiáda, Komunista, KHL, Atentát, Podnikatel, Ministr zahraničí, Poslanec, Vojáci, Sebevražda, Scénárista, Kladno, Voják, AIDS, Zpěvák, KSČ, Zpěvačky, Rakušan, Němci, Faraon, New York Rangers, Archivář, Imitátor, Vojevůdce, Florida Panthers apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, zábava, zadarmo, Modelo de Camara web, weby, webové stránky, doporučujeme, Bayern Munich, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, P

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, video soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, nápoje, smajlíci a emotikony, hmyz, symboly, Vánoce a Advent, muži, rostliny, halloween, květiny, věda, osobnosti a lidé, zelenina, nástroje a přístroje, láska, zvířata, přístroje, ovoce, dopravní prostředky, ženy a dívky, mapy atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Full HD wallpapers na PC, multimédia, školství, Webové html5 hry zdarma, Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun, Tapety na plochu počítače, F, Přehled vlajek USA, K, odkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Slavná celebrita Sharon Stone, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Nelez každému do ... : Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Další odkazy:

Tapety na plochu Windows
Omaha hold’em poker online
Tipy na užitečné weby
Sexy Julia Roberts
Celebrita Shannon Elizabeth
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vše o narozeninách a jmeninách
Doporučené internetové odkazy
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tým NHL Montreal Canadiens
Real Madrid CF
Zajímavé webové stránky
Ashlee Simpson
Profesionální klub ledního hokeje Pittsburgh Penguins

Děkujeme vám za vaši návštěvu.